Збори добровольців відбулися у Кропивницькому

Збори добровольчого формування Кропивницької громади добровольчих сил оборони Кіровоградщини відбулися в обласному центрі. Участь у них узяли кількасот чоловіків і жінок.

Про це повідомив голова обласної ради Сергій Шульга, інформує Перша електронна газета.

За його словами, керівний склад добровольчого формування Кропивницької громади отримав посвідчення та підписав контракт добровольця.

«Можу однозначно сказати, що наша спільна з начальником обласної військової адміністрації Андрієм Райковичем ініціатива знайшла відгук у багатьох жителів Кіровоградщини. До добровольчих сил оборони долучаються все більше патріотів – людей, які хочуть стати на захист свого краю. У Кропивницькому таких уже кількасот», – зазначив Сергій Шульга.

IMG-7551-2

Він наголосив, найближчим часом стартують навчання учасників добровольчих сил оборони в Кропивницькому.

«До нас долучаються люди, які як правило не мають військового досвіду. Зараз ми готуємо майданчики і найближчим часом розпочнеться вишкіл. З учасниками працюватимуть професійні інструктори з військової справи, медичної тощо. Тобто з усіх напрямків, що допоможуть добровольцям у разі загострення ситуації злагоджено й ефективно протистояти ворогу, а головним чином захистити себе і своїх близьких», – пояснив голова облради.

DSC-0624-6

Сергій Шульга нагадав, в окремих громадах підготовка учасників добровольчих сил оборони Кіровоградщини вже триває.

Нагадаємо, добровольчі сили оборони Кіровоградщини розпочали тренування.

Читайте також: Сергій Шульга пояснив, чому Кіровоградщина має готуватися до оборони

DSC-0675-7

DSC-0617-4

DSC-0651-9

Поширити:

Залишити коментар:

коментар