![медицина авто](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2019/04/medytsyna-avto-678x381.jpg)
Працівники центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в області доєдналися до добровольчих сил оборони Кіровоградщини й забезпечуватимуть роботу медичного напрямку.
Про це повідомив гендиректор центру Олександр Ярошенко, інформує Перша електронна газета.
«У нас є необхідні знання, маємо досвід, а головне – ми готові за необхідності разом із усіма патріотами нести службу. Дай Бог, щоб на Кіровоградщині і далі був спокій, але всі розуміємо, що йде війна. Тому кожен повинен знати, за що відповідає, та чітко і злагоджено діяти – це важлива складова формування добровольчих сил оборони», – зазначив Олександр Ярошенко.
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2022/07/DSC_0768-9-678x381.jpg)
Як повідомлялося раніше, охочі приєднатися до добровольчих сил оборони Кіровоградщини для отримання необхідної інформації можуть телефонувати за номером: +380930242801
Нагадаємо, депутати різних рівнів долучаються до добровольчих сил оборони Кіровоградщини.
Читайте також: Сергій Шульга пояснив, чому Кіровоградщина має готуватися до оборони