Ця зима буде однією з найскладніших – Андрій Райкович про майбутній опалювальний сезон

© volynpost.com

Підготовка до зими ніколи не була простою, а через російську агресію, ця зима стане найскладнішою за роки незалежності. Тож питання потребує грамотних, виважених рішень.

Про це говорив начальник облвійськадміністрації Андрій Райкович під час онлайн наради з керівниками громад, інформує Перша електронна газета.

“Ми не маємо права втрачати час на розкачку. Ця зима буде однією з найскладніших і потрібно це усвідомлювати, – зазначив Райкович. – Наше завдання – якісно підготувати теплогенеруючі підприємства області, мережі, котельне обладнання, щоб максимально ефективно провести опалювальний період”.

За словами директорки департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ОВА Ольги Довжук, наразі здійснюється підготовка котелень, теплових пунктів, заміна і підготовка теплових мереж.

Зволікають з підготовкою котелень в Аджамській, Добровеличківській, Новоархангельській та Пантаївській громадах. Не виконуються заплановані ремонти у Благовіщенській, Добровеличківській, Новоархангельській, Новогородківській та Суботцівській громадах.

«Закликаю території, які ще з певних причин не приступили до зазначених робіт, терміново розпочати роботи. Нас чекає непростий опалювальний період. Також акцентую увагу на необхідності обов’язково організувати на територіях аварійні бригади і створити резерв матеріалів. Маємо бути готовими до всього», – наголосила Ольга Довжук.

Читайте також: Де на Кіровоградщині можна придбати дрова, щоб не потрапити на гачок шахраїв

Поширити:

Залишити коментар:

коментар