У Кропивницькому скасували часові обмеження для проїзду пенсіонерів у громадському транспорті

lviv.vgorode.ua

Пенсіонерам Кропивницького повернули право пільгового проїзду у комунальному громадському транспорті без обмежень у часі.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду.

Так, Кіровоградський окружний  адміністративний  суд визнав протиправним  рішення Кропивницької міської ради  “Про встановлення додаткових гарантій соціального захисту для пенсіонерів за віком та вислугою років”.

З набранням законної сили рішення, пенсіонери за віком та вислугою років мають право на пільговий проїзд у комунальному громадському транспорті Кропивницького без обмежень у часі.

Резолютивна частина рішення має наступний зміст:

«Адміністративний позов Флоренко Л.Л. задовольнити.

Визнати протиправним та нечинним рішення  Кропивницької міської ради  “Про встановлення додаткових гарантій соціального захисту для пенсіонерів за віком та вислугою років”.
Стягнути на користь Флоренко Л.Л. з виконавчого комітету Кропивницької міської ради кошти на відшкодування матеріальної шкоди у розмірі 11 гривень. Стягнути на користь Флоренко Л.Л. судові витрати на сплату судового збору у розмірі 908 грн. за рахунок бюджетних асигнувань виконавчого комітету Кропивницької міської ради.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подали. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасували, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення суду може бути оскаржене до Третього апеляційного адміністративного суду у 30-денний строк, установлений статтею 295 КАС України».

Нагадаємо, у Кропивницькому громадський транспорт працюватиме під час тривоги

Читайте також:  в Олександрії на маршрути вийдуть перші комунальні автобуси

Поширити:

Залишити коментар:

коментар