![аа](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2022/06/aa-678x381.jpg)
Головному лікарю Центру первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївської селищної ради Людмилі Кругленко президент присвоїв звання «Заслужений лікар України».
Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією голови обласної ради Сергія Шульги та офіційного інтернет-представництва президента.
Людмила Кругленко – головний лікар комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Онуфріївської селищної ради Кіровоградської області”.
Так, це звання присвоюється лікарям установ і закладів охорони здоров’я, соціального забезпечення за значні успіхи у медичній практиці, підготовку висококваліфікованих лікарських кадрів.
Нагадаємо, лікарі Кіровоградщини отримали обласні відзнаки
Читайте також: фельдшер із Новомиргородської громади стала мамою-героїнею