У Кропивницькому містяни і переселенці навели лад на Ковалівському пляжі (ФОТО)

© Кропивницька міська рада

На толоку вдячності вийшли вимушені переселенці, які через бойові дії залишили рідні міста й оселилися у Кропивницькому. На знак подяки за прихисток вони прибрали одне з улюблених місць відпочинку кропивничан – Ковалівський пляж.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду.

“Я приїхав до Кропивницького у перші дні війни з міста Рубіжне Луганської області. Тут живу уже кілька місяців, буваю у місцях відпочинку й інших місцевих локаціях. Бачу, що після зими ще не скрізь встигли поприбирати. Переселенці сьогодні є такими ж жителями Кропивницького, як і люди, які живуть тут два-три десятиліття, тому вони повинні інтегруватися в економіку та громадське життя цього міста. Тож виникла ідея, щоб переселенці об’єдналися з місцевими жителями і разом прибрали це улюблене місце відпочинку багатьох кропивничан. Кропивницький став для нас другим домом, ми вражені тим, як гостинно і тепло нас зустріли містяни”, – розповів ініціатор акції Богдан Пономарьов.

Активісти прибрали сміття на Ковалівському пляжі, облаштували і пофарбували спортивний і дитячий майданчик, відремонтували лавочки.

“Уже незабаром розпочнеться літній сезон і сюди приходитимуть відпочивати як місцеві жителі, так і люди, які приїхали у Кропивницький з міст, де нині йде війна. Їм приємно буде проводити час у такому гарному куточку, а нам – що зробили добру справу”, – зазначив Богдан Пономарьов.

Загалом в акції взяли участь понад три десятки переселенців разом із кропивничанами.  Завершили толоку  смакуванням козацького куліша і кизилового компоту, які приготували кропивницькі волонтерки Олена Бойко і Зоя Лебідь.

3

4

6

9

97

Нагадаємо, у Кропивницькому під час толоки вивезли понад 190 тон сміття

Читайте також: на Кіровоградщині ліквідували більше 300 несанкціонованих сміттєзвалищ (ФОТО)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар