В Україні відбудеться сонячне затемнення: особливості, що можна і не можна робити

depositphotos.com

Астрологи стверджують, що наприкінці квітня відбудеться одна з найважливіших подій в році – сонячне затемнення, яке покладе початок нового місячного циклу та змінить  життя багатьох людей.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на УНІАН.

Сонце опиниться в тіні і зануриться в морок 30 квітня о 23:27 за Києвом. Примітна ця подія тим, що вона починає коридор затемнень 2022, який триватиме два тижні. За словами експертів, саме в цей період можна запускати процес трансформації, змінювати своє життя і зміцнювати позиції.

Наступне сонячне затемнення 2022 відбудеться 25 жовтня, але воно також буде не повним, а частковим.

Що потрібно робити під час затемнення сонця

Астрологи вважають, що сонячні затемнення – несприятливий період, який важко позначається на багатьох людях. Проте вплив сонця можна збалансувати, виконуючи тільки дозволені дії. У складний період можна:

  • відпочивати, гуляти на свіжому повітрі;
  • переїжджати;
  • міняти роботу;
  • навчатися чому-небудь;
  • планувати зміни в житті.

Найголовніше в період затемнення – зрозуміти, чого ви дійсно хочете. Важливо слухати інтуїцію і внутрішній голос, а не розум. Шукайте нові способи заробітку або знайомств, розвивайте творчу енергію, а результати своїх старань побачите вже в серпні.

Що не можна під час сонячного затемнення

Категорично заборонено піддаватися слабкостям, реагувати на провокації, здійснювати імпульсивні вчинки. Не діяти теж не можна – ви можете використовувати енергію сонця для поліпшення якості свого життя.

У період сонячних і місячних затемнень люди стають особливо чутливими, сприйнятливими і дратівливими, тому намагайтеся уникати конфліктів і тримайте себе в руках.

Читайте також:  в Україні відновлять роботу заклади культури та мистецтв

Поширити:

Залишити коментар:

коментар