![278405842_2845021912461888_8665122723227747257_n](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2022/04/278405842_2845021912461888_8665122723227747257_n-678x381.jpg)
Медсанчастина ЛА НАУ надає безкоштовні стоматологічні послуги для військових, учасників бойових дій та переселенців.
Про це йдеться на сторінці академії у Фейсбук, повідомляє Перша електронна газета.
«В медико-санітарній частині Льотної академії НАУ за адресою м. Кропивницький, вул. Короленка, 22 працює стоматологічний кабінет з надання безкоштовних послуг для військовослужбовців, учасників бойових дій та переселенців. Прийом з 9:00 до 15:00 (субота, неділя – вихідні).
Контактний телефон: 095024277Х (Чубарь Павло Володимирович)», – сказано в дописі.
ОНОВЛЕНО. Лікар-стоматолог Чубарь Павло Володимирович медико- санітарної частини Льотної академії НАУ добровільно вступив до лав ЗСУ, де тепер веде свою лікарську діяльність. Прийом пацієнтів у Кропивницькому НЕ здійснюється.
Читайте також:
- Кіровоградський центр матері та дитини прийняв понад 300 біженців
- На Кіровоградщині зупинилося вже більше 40 тис. біженців