На Кіровоградщині СБУ затримала держслужбовця, який закликав росію захопити державний лад України

©СБУ
 На Кіровоградщині кіберфахівці УСБУ  затримали колаборанта. 


Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Управління СБ України в Кіровоградській області. 

Так,  СБУ затримали місцевого мешканця, державного службовця категорії “Б”, одного з керівників середньої ланки Кіровоградського окружного адміністративного суду.

Чоловік  тривалий  час використовував фейкові профілі у соціальних мережах для  деструктивного впливу на інформаційний простір регіону, поширюючи публічні заклики до повалення конституційного ладу та захоплення державної влади в Україні.

З початку повномасштабного збройного вторгнення РФ,  активно поширював  матеріали з виправдовуванням, визнанням правомірною, запереченням збройної агресії Російської Федерації проти України.

 “Слідчі Управління провели лінгвістичну експертизу, за результатами якої повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, відповідальність за які передбачена ч.2 ст.109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну влади чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) та ч.2 ст.436-2 (виравдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників) КК України. Продовжуються слідчі дії”, – повідомляють працівники СБУ.

Нагадаємо, мешканець Кіровоградщини підтримував російських окупантів

Читайте також: СБУ Кіровоградщини схопила зрадника і кримінального авторитета “Футболіста”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар