На Кіровоградщині громади знайшли 89 ділянок для будівництва житла переселенцям

pexels.com

Громади області запропонували 89 земельних ділянок для будівництва  житла внутрішньо переміщеним особам.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кіровоградську ОДА.

На сьогодні в Україні внаслідок жорстоких бойових дій зруйновано 6 800 об’єктів житлового будівництва, тож вже ініційована Держпрограма щодо будівництва житла для переселенців.

В області більше 20 тисяч осіб які є внутрішньо переміщеними особами, 6150 з них – діти.

“Кожну ділянку перевірять фахівці, щоб там була відповідна інфраструктура, подальша можливість трудової зайнятості цих людей та соціальної адаптації. Серед громад, які запропонували найбільшу площу для забудови – Кропивницька, Первозванівська, Онуфріївська, Олександрійська, Дмитрівська. Серед варіантів розміщення містечка для внутрішньо переміщених осіб – площі від 1 до 5 гектарів. Планується будувати модульні будинки. Підприємства області, будівельні компанії вже готові включатися до реалізації цього проекту. Поселення міститимуть блок-секції, також є варіанти на 10 гектарів, де можливо буде збудувати школи та дитячі садочки», – наголосила начальниця управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОВА Вікторія Кулікова.

Територіальні громади закликають залучити вже існуючі об’єкти під житло з мінімальними витратами на ремонтні роботи.

Зокрема, це гуртожитки, які не використовуються та житлові будинки, які не використовуються, але є придатними до експлуатації , а також інші будівлі, які не використовуються, але є технічно придатними до експлуатації.

Нагадаємо,  як переселенцям отримати допомогу від держави

Читайте також: на Кіровоградщині залишилися жити майже 22 тисячі переселенців

Поширити:

Залишити коментар:

коментар