![медик1](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2022/03/medyk1-678x381.jpg)
Три реанімобілі від колег із Польщі отримав обласний центр екстреної медичної допомоги, а також більше 6 тон гуманітарної допомоги – медикаменти, засоби гігієни, дитяче харчування й одяг.
Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Кіровоградської ОДА і голови обласної ради Сергія Шульги.
« Польські колеги підготували процес поставки автомобілів без зайвих затримок і швидкі оперативно прибули до Кіровоградщини. Автівки мчали від Польщі до Кропивницького, як на виклик», – зазначив головний лікар Центру екстреної медичної допомоги Олександр Ярошенко.
![медик2](https://picua.org/images/2022/03/14/a9c20e10652a05d399bfbfb1821d9b89.jpg)
![медик](https://picua.org/images/2022/03/14/2e84d5257b52778ede47ccfaf0e2e215.jpg)
Нагадаємо, Краматорськ отримав 40 тонн гуманітарної допомоги з Кіровоградщини
Читайте також: Олександрівка отримала гуманітарну допомогу з Латвії