За три дні у Кропивницькому налагодили місцеве виробництво бронежилетів

4 березня у Кіровоградській обласній військовій адміністрації відбулася нарада за участі місцевих підприємців, на якій одним із питань було виготовлення бронежилетів для потреб батальйону територіальної оборони. Сьогодні, 7 березня, перший бронежилет пройшов офіційні випробування.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Як розповів співголова комісії, яка займалася втіленням проекту, бізнесмен Максим Березкін, головним завданням команди стало використання кропивницьких потужностей та швидкий пошук і закупівля матеріалів – спеціального металу і тканини.

«За три дні після наради було зроблено дуже багато роботи і я хочу подякувати своїм колегам за те, що кожен долучився максимально. На себе я взяв закупівлю тканини на тисячу штук бронежилетів. У ці хвилини придбана тканина вже у виробництві, також ми вже встигли випробувати перші зразки виготовлених у Кропивницькому бронежилетів. Сьогодні в Науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі відбувся офіційний відстріл бронепластин. Відстріл показав, що наші бронежилети належать до четвертого рівня захисту», – розповів Максим Березкін.

До виробництва бронежилетів також долучилися колективи швейної фабрики «Зорянка» та швейного підприємства «Куртаж», керівництво та співробітники заводів «Ельворті», «Гідросила», «Червона зірка».

«Я ще раз хочу відмітити злагодженість і зацікавленість влади області – голови ОДА Марії Чорної, голови облради Сергія Шульги, депутата обласної ради Олександра Чорноіваненка. – підкреслив Максим Березкін. – Також дякую своїй команді – Василю Авдотьєву, Павлу Криворучку, Дмитру Голованову, Максиму Савенку, Діані Козовій, Ігореві Хмілю, Руслану Симоненку, Василю Волоху і окрема подяка одному генералу».

Неофіційно кропивницькі бронежилети отримали назву «Береза-1».

Крім того, Максим Березкін повідомив, що за власні кошти закупив додатково пів тисячі бронежилетів іноземного виробництва, які також будуть спрямовані на забезпечення територіальної оборони Кіровоградщини.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар