Домени: навіщо вони потрібні

Ілюстрація

Доменом називають унікальне ім’я порталу на просторах інтернету. Складаються домени із символів, цифрових та літерних значень. Усього допустимо реєструвати максимальну довжину домену до 255 знаків. Іноді можна зустріти інші назви: ім’я сайту, доменне ім’я. Потрібні вони для того, щоб можна було швидко знайти потрібний портал в інтернеті. До того ж домени спрощують запам’ятовування адрес тих чи інших сайтів. Вони їх ідентифікують. Як альтернативу можна використовувати ай-пі адресу сайту.

Що таке доменна зона та піддомен

Піддоменом називають частину домену, але він знаходиться на нижчому рівні. Наприклад: домен «frystail.com», піддомен «kafe.frystail.com». А ось доменна зона є доменне ім’я 1-го або 2-го рівня. Допустимо, «.com», «.info». Якщо потрапити в тему глибше, то з’ясовується, що доменна зона повинна вказати на тип порталу. Спочатку мало бути саме так. Для того, щоб купити домен з тим ім’ям, яке вже сподобалося, необхідно спершу виконати перевірку, чи вже не належить комусь потрібне вам ім’я домену. Дуже часто доменні імена дублюються, а цього не можна допускати. Тільки після цього оформляється заявка на реєстрацію та оплачується потрібна сума будь-якою валютою.

Чому купувати домени потрібно у перевірених компаній

Ринок купівлі та продажу доменних імен розвинений дуже добре. І тут, як і на будь-якому абсолютно ринку, діють закони жорсткої конкуренції. Ніхто не застрахований і від шахрайських дій. Тому краще звертатися до перевіреної компанії за придбанням домену.

Компанії, що поважають себе, регулярно працюють над тим, щоб удосконалити свою інфраструктуру, тому вони пропонують послуги хостингу на безпечному і надійному рівні. А ціни у них завжди доступні. Як тільки домен придбано, необхідно виконувати його реєстрацію, яку можна зробити анонімною. Завдяки цьому вдасться приховувати контактні дані особи, яка придбала доменне ім’я.

Додаткові послуги провідних компаній з продажу доменів:

  • можливість робити переадресацію домену;
  • зручну панель керування доменним ім’ям (для забезпечення безперервної роботи);
  • функцію блокування трансферу для захисту домену від несанкціонованих дій щодо нього;
  • можливість автоподовження для уникнення неприємних наслідків;
  • можливість створення електронної пошти на особистому домені.

При покупці завжди потрібно цікавитись у продавця, чи може він взяти на себе всі питання щодо перенесення доменного імені у свою систему. Зазвичай, за будь-якими незрозумілими моментами можна звертатися до служби техпідтримки для роз’яснення ситуації.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар