Як жителів області попередять про обстріли в разі нападу Росії?

© pixabay.com

Начальник управління з питань захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ОДА Володимир Слінченко розповів про канали  оповіщення населення про наближення небезпеки обстрілів у разі військового вторгнення.

Таку інформацію він надав під час інтерв’ю «Новій газеті», повідомляє Перша електронна.

«Це, по-перше, регіональна система – сирени. Вони є в кожному колишньому райцентрі. Все в робочому стані – ми перевіряли. Також будемо попереджати через телебачення.

Маємо ще систему «Озон» – сповіщаємо через мобільний зв’язок всіх керівників територій. Щоправда тут є проблемка – не всі вони беруть трубку. Але із цим ми боремося жорстко. Є можливість і через месенджери й СМС здійснювати розсилання повідомлень. Також на деяких територіях будуть залучені місцеві кабельне телебачення й ФМ-радіо.

У разі відсутності електроенергії – через відділи поліції й ДСНС, які отримують сигнал через свій канал, задіють патрульні поліцейські й пожежні авто – вони обладнані гучномовцями, через які оповіщають під час руху по певному району», – розповів він.

Як повідомляла Перша електронна газета, у разі бойових дій евакуація населення Кіровоградської області не передбачена.

Повний текст інтерв’ю а також репортаж про інспекцію двох сховищ можна буде причитати у свіжому номері «Нової газети» і на Першій електронній газеті із четверга, 27 січня.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар