Важливо

Мережа магазинів «Файно Маркет» привітала з Різдвяними святами мешканців будинку для літніх людей

Різдвяні свята у самому розпалі, саме час для затишних, родинних посиденьок. У такі дні хочеться привітати усіх з прийдешніми святами, особливо тих, хто так цього потребує.

Так, мережа магазинів «Файно Маркет» завітала у будинок для літніх людей «Затишна оселя», що в Аджамці, сьогодні, 5 січня.

“Це не перший наш приїзд сюди. Кожного разу зворушливі зустрічі. Сьогодні привезли з собою Діда Мороза та Снігуроньку, які привітали бабусь та дідісів зі святами. Безумовно, привезли й смаколики, новорічні подарунки, фрукти, продукти, але ж позитивні емоції для них найважливіші”, – прокоментували у мережі.

Новорічні гості спричинили неябиякий фурор. Разом з мешканцями співали пісні, розповідали вірші. Директорка «Затишної оселі» Валерія Кривошапка зізналася, що у період пандемії призупинилися усілякого роду заходи. До карантину у притулок часто приходили вихованці дитячого садочку влаштовували концерти. Зараз же дотримуючись протиепідемічних вимог все призупинилося.

Традиційний смаколик до Різдвяного столу, безумовно, – калач. У нас вони особливі, спечені з любов’ю власним виробництвом. Тому дуже хотілося почастувати саме ними, – кажуть представники мережі.

Нагадаємо, будинок для літніх людей знаходиться у Аджамці, Кропивницького району. Зараз там проживає 14 осіб.

8ed6439c9880615c644011ef66d91bed.jpg

изображение viber 2022 01 05 15 08 49 285

изображение viber 2022 01 05 15 09 01 725

Поширити:

Залишити коментар:

коментар