Проїзд у маршрутках Кропивницького підняли до 10 гривень

У Кропивницькому підвищили граничну вартість разового проїзду на міських автобусних маршрутах до 10 грн. з пасажира, для комунального електротранспорту – до 6 грн, а на автобусних маршрутах КП “Електротранс” – до 7 грн з особи.

Таке рішення сьогодні одноголосно прийняли члени виконкому міськради, повідомляє Перша електронна газета.

Прийняттю рішення передувало тривале обговорення якості послуг, які надають перевізники. Зокрема йшлося про законність переобладнання автівок з одного виду палива на інше, зростання вартості паливно-мастильних матеріалів і запчастин, самовільна зміна перевізниками кількості автобусів, які працюють на маршруті протягом дня, а також самовільне скорочення часу роботи транспорту на маршрутах.

“У договорі вказана одна кількість маршруток, а по факту на маршрутах працює значно менше. Де гарантія, що ми підвищимо тариф і вони (перевізники – ред.) почнуть  виконувати свої зобов’язання? Будуть працювати до 22 години чи будуть збирати вершки зранку і в годину пік, а потім увечері людям нема чим добратися додому? – запитав міський голова Андрій Райкович. – І навігатори мають бути обов’язково у всіх перевізників. А не так, що один виконує, а інший ні, бо в нього грошей нема. Друже, це вже твої проблеми! Ми про це ми говоримо вже кілька років підряд”.

Звертаючись до представників перевізників, він наголосив, що ті мають один рік, щоб привести всі автомобілі у належний технічний стан, бо це питання кримінальної відповідальності, адже стосується життя пасажирів. Райкович згадав про випадки, коли у маршрутках на ходу відпадали колеса.

“Ми маємо бути чітко упевнені, що перевізники виконуватимуть усі взяті на себе зобов’язання і у випадку нового локдауну не згорнуть перевезення, а їздитимуть з дотриманням карантинних вимог. Якщо у 2022 році ми втратимо порозуміння, то 2023 стане роком кардинальних змін. У нашому комунальному підприємстві вже є машини середньої і великої пасажиромісткості, ми докупимо ще малогабаритних і закриємо це питання назавжди. Працюватимуть тільки ті перевізники, які дотримуються умов. Решта – шукатимуть роботу в інших містах. – зазначив міський голова. – Якби у нас не було комунального транспортного підприємства, то ми не пережили б минулого локдауну, коли треба було доставляти лікарів, робітників на роботу… А ви не підставили нам плече, а підставили підніжку – закрились і чекали”.

Попри всі зауваження до роботи перевізників, члени виконкому одноголосно підтримали проект рішення про підвищення вартості разового проїзду пасажирів для:

  • ПП «Паритет Сервіс»,
  • КТ «Автолегіон-Варванської Ю.В.»,
  • ПП «УкрАвтоІнвест»,
  • ПП «Автобаз-Кіровоград»,
  • ТОВ «Кіровоград-Євро-Транс»,
  • ФОП Кобченко В.В.
  • КП “Електротранс”.

Рішення вступає в силу з наступного дня після офіційного оприлюднення.

Нагадаємо, у Новоукраїнці підвищать вартість проїзду в міських автобусах.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар