Важливо

Смартфон – незамінний супутник сучасної людини

В наші часи електронні прилади є скрізь. Але найпоширенішим гаджетом, без якого вже важко уявити собі сучасну людину, є смартфон, котрий супроводжує нас, де б ми не були, та надає нам масу корисних послуг. Тут і зв’язок, і музика, і доступ до Інтернету з його незліченною кількістю інформації та соціальними мережами, і можливість робити якісні фото та знімати відео.

Розмаїття марок та виробників 

Виробниками смартфонів є велика кількість компаній, які працюють у різних частинах світу. Серед них є загальновідомі, визнані лідери – Apple, Samsung, які представляють на ринок оригінальні моделі, виготовлені за допомогою власних технологій, а є й такі, що (принаймні, на даний час) є зовсім маловідомими.

Велику кількість смартфонів бюджетного сегменту поставляють на світові ринки китайські компанії: Xiaomi, Huawei та інші. Їхні апарати мають зовсім непогані, як для пересічного користувача, параметри. Варто ще згадати відому компанію Nokia, яка після певного спаду повернулася на ринок з цілком сучасними гаджетами.

Таким чином, вибір смартфонів на сучасному ринку є величезним. Це дозволяє кожному користувачеві знаходити собі прилад, що відповідає його вимогам. Купують різноманітні смартфонивід найпростіших, які здебільшого використовуються просто як телефони, до просунутих ігрових апаратів.

Як вибирають смартфони

Є кілька основних якостей, на які звертають увагу, вибираючи собі смартфон:

  • Продуктивність. Цей показник значною мірою залежить від параметрів процесора. Чим більше в ньому ядер, тим швидше працює гаджет, і при цьому виконує декілька завдань одночасно.
  • Пам’ять. Вбудована пам’ять у смартфонів представлена в широкому діапазоні: від 8 Гб у дешевих моделях до 256 ГБ та навіть більше. Досить важливим є також об’єм оперативної пам’яті, який теж суттєво впливає на швидкість роботи апарата. Ці цифри коливаються від 1-2 Гб до 8-12 Гб.
  • Види доступних комунікацій. Сучасні смартфони підтримують декілька модулів зв’язку. Навіть формат 3G надає можливість обмінюватися дзвінками, СМС та мати доступ до Інтернету, а формат 4G ще покращує ці можливості. Крім цього, у сучасних смартфонах підтримуються Wi-Fi та Bluetooth. Система GPS визначає місцезнаходження апарата, а NFC використовується для безготівкового розрахунку з платіжними терміналами.

Якщо до цього додати різні параметри камер, дизайн та кольори корпусів та інші показники, то очевидно, що на сучасному ринку будь-який покупець може знайти прийнятний для себе смартфон.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар