Важливо

Бонусна система українського розважального клубу Лавина

© pixabay.com

Кожен відвідувач, який активує автомати у демонстраційному режимі, згодом хоче стати постійним клієнтом та скористатися відповідними перевагами проекту. Тим більше адміністрація часто проводить акції, цікаві розіграші та змагання. Це чудовий додаток до усталеної програми лояльності, де є велика кількість подарунків у різному виконанні. Простота їх отримання гарантує простоту та використання.

Депозитні заохочення Лавини

Будь-який автомат запускається у безкоштовному режимі, але щоб заробляти та отримувати додаткові привілеї, потрібна попередня реєстрація. Про бонуси, що видаються, можна прочитати тут https://www.lavinacasino.com/bonuses/no-deposit/ де по кожному з них є детальний опис, характеристики та умови відіграшу. Розділ постійно доповнюється новими даними.

Перший бонус нового гравця – подарунок до депозиту. Бонус видається від 1 до 10 депозит та сума доповнення від 100 до 200%. Вейджер скрізь однаковий – х14. Максимально регламентована ставка для відіграшу становить 20 гривень.

Після цього видається 77 безкоштовних обертань в ігрових автоматах. Подібний подарунок видається за промокодом на індивідуальних умовах і заздалегідь потрібно звернутися до адміністрації, уточнивши відповідну інформацію.

Програма лояльності та переваги подарунків

Після ставок на реальні гроші кожен з користувачів отримує спеціальні бали. Їх не потрібно відігравати, а постійне накопичення додаткових пунктів відкриває доступ до нових заохочень. Отримання кешбеку в автоматичному режимі вимагає від гравця накопичення щонайменше від 1000 очок. Вейджер у разі не встановлюється.
В особистому кабінеті завжди є доступні на даний момент бонуси. Їхня активація відбувається у два кліки, після чого потрібно відіграти подарунок і скористатися грошима в особистих цілях. Їх можна виводити чи знову робити ставки.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар