Важливо

Фени для волосся від інтернет-магазину «Стилус»

Щоб мати гарну зачіску та красиве волосся, крім якісного шампуня треба ще мати хороший фен, щоб виконати правильну сушку чи завивку. В інтернет-магазині «Стилус» можна купити фен виробництва багатьох відомих компаній: Rowenta, Xiaomi, Philips та інших.

Види та характеристики фенів для волосся 

Існують різні підходи до класифікації фенів. Їх можна розрізняти за такими ознаками:

  • домашній (побутовий) чи професійний;
  • для жінок чи для чоловіків;
  • потужність (коливається в широких межах);
  • кількість швидкостей;
  • кількість можливих температурних режимів.

Побутові фени мають відносно невелику потужність та продуктивність, але досить добре пораються з укладанням різноманітних зачісок в домашніх умовах. А професійні розраховані на безперервну роботу протягом багатьох годин.

Окремо слід згадати фени дорожнього типу. Вони мають досить скромні показники продуктивності, зате дуже просту конструкцію та компактність, легко вміщуючись у сумку для подорожей. Такий фен зручно використовувати в дорозі чи після відвідування спортзалу. Що стосується кольорів, то виробники випускають фени самих різних відтінків – білого, чорного, зеленого, блакитного, червоного та інших.

Функції та можливості

Серед фенів, які представлені на сучасному ринку, є як прості моделі, так і апарати з великою кількістю доступних функцій. Існують фени, в яких можливі:
подача іонізованого повітря, автоматичне відключення, захист від перегрівання, спеціальний турборежим. Якщо фен має повітряний фільтр, який можна знімати, то це зручно – його можна зняти та очистити, а потім встановити на місце. Моделі фенів, обладнані датчиками вологості, автоматично визначають ступінь висихання волосся. Є фени з електронними дисплеями, які надають зручності процесу налаштування певних режимів роботи. Змінні насадки значно розширюють можливості фена. Побутові моделі мають у комплекті обмежену кількість основних насадок (концентратор, дифузор та ін.), а професійні моделі можуть мати до півтора десятка різноманітних насадок.

В каталозі інтернет-магазину «Стилус» можна знайти десятки моделей фенів відомих марок, які мають гарні відгуки споживачів. Ціни на фени залежать від марки та технічних характеристик і в цілому є вигідними для покупців. У разі виникнення запитань, можна звернутися по допомогу до спеціалістів інтернет-магазину та отримати кваліфіковані консультації та поради з питань вибору потрібного фену.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар