В облдержадміністрації пояснили деталі нових вимог до міжобласних перевезень

24 канал

У день впровадження карантинних обмежень з 168 міжобласних діючих рейсів на маршрути вийшли лише 59. Ймовірна причина – відсутність у водіїв необхідних документів – сертифікатів про вакцинацію.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби Кіровоградської ОДА.

Як зазначив під час онлайн-брифінгу очільник управління інфраструктури Володимир Дмитренко, автомобільні перевізники і громадяни мають знати, що обмеження стосуються міжобласних перевезень. Навіть якщо пасажир на міжобласному маршруті придбав квиток для поїздки в межах однієї області між населеними пунктами, він підпадає під зазначені обмеження – необхідні ПЛР-тестування або ж сертифікат вакцинації.

Заборонені перевезення у разі відсутності:

  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
  • документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини або міжнародного, внутрішнього сертифіката чи іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях;
  • документа, що підтверджує негативний результат тестування методом ПЛР або одужання особи від COVID-19, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу «Дія».

За порушення правил карантину штраф для громадян від 17 000 до 34 000 грн і для посадових осіб – від 34 000 до 170 000 грн. Відповідальність за наявність у пасажирів необхідних документів несе перевізник.

Водночас на Кіровоградщині почали діяти рейдові групи у складі патрульних та працівників Укртрансбезпеки щодо дотримання карантинних обмежень під час міжобласних перевезень.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар