Важливо

Як знайти хорошого IT–спеціаліста

© naszwybir.pl

Найбільшою затребуваністю у всьому світі і зокрема – в Україні користується професія «айтішніка». Але разом з тим хорошого IT – спеціаліста знайти не так просто. Часто роботодавці (HR – директори, власники компаній, агентств по розробці сайтів, програмного забезпечення) витрачають багато сил і можливостей, щоб знайти потрібну людину. Але щоб залучити фахівців, які будуть розробляти для IT-компанії програмні продукти, підтримувати їхні інформаційні системи, забезпечувати кібербезпеку, потрібно знати ринок праці, його специфічні особливості. Без цих знань не можна зробити справу добре, тому краще звернутись за допомогою до професіоналів, до прикладу в рекрутингове агентство «INDIGO».

Indigo рекрутинг  − це цілеспрямована професійна діяльність спеціалістів високого рангу, яка передбачає оволодіння не тільки загальними навичками роботи, а і вузькоспеціалізованими. Закінчивши Школу рекрутерів, фахівець використовує тільки перевірені інструменти роботи і величезну напрацьовану базу вакансій компанії.

oIEObrfC6JpuYgTndvxCUdHJQNLMBRiBy1JAfzMl-VrmB63xCVy1kKr6xRrpwD2ll9sVC9bJqS__F4bBwvAi8eLroUF6knERynTwuGU4Xp0xOKrWpDc813Idj0BnSuFLZLxonh89=s0

Толковий IT – фахівець: як він « виглядає» сьогодні

Сучасний офіс не може обійтися без комп’ютера і без IT – фахівців. В обов’язки IT – спеціаліста зазвичай входить написання програм і додатків на різних комп’ютерних мовах, створення і вдосконалення операційних систем (iOS, Android), розробка веб-сайтів, оновлення і розширення існуючих програм, перевірка програм на наявність помилок і виправлення несправних рядків комп’ютерного коду, створення і тестування коду в інтегрованому середовищі розробки (IDE), технічне обслуговування, мережева архітектура.

Робоча айті-сфера − це розгалужена і злагоджена діяльність системного адміністратора, інженер-розробника, які займаються комп’ютерним обладнанням; веб-дизайнера, веб-програміста, які розробляють програмне забезпечення; керівника проєкту, або менеджер проекту, що управляють всією системою. Пов’язує розробників, тестувальників і тих, хто безпосередньо використовує програмний продукт, DevOps-інженер. На сьогодні – це одна з найбільш затребуваних діджитал професій. Тому рекрутингові компанії наразі звертають особливу увагу на розробку такого напрямку у своїй роботі як рекрутинг DevOps.

Число злочинів в сфері інформаційних технологій зростає з кожним роком: зломи сайтів, крадіжка даних і грошей, блокування систем з метою отримання викупу і багато іншого. На «вагу золота» сьогодні фахівець з кібербезпеки. Він впроваджує різні технічні засоби для захисту, шукає уразливі місця, через які може бути здійснена атака, а також навчає співробітників компанії основам інформаційної безпеки.

vQ9oyq_Ctz5n0n2dqycMLkuuU-NltAKjIe6CR5XfSLL_WuPdgaWiOZA3ItQ6rrN6ZBI3hG9Pn3npJatrjLifZlcc5c07zDDFeBYZk8R6OZpkWhuDikY2MZy6Ww9D98kdgZL-OrEO=s0

У наш час найпопулярнішою мовою програмування в світі стала Python. Мова Python використовується у веб-розробці, розробці програмного забезпечення, мобільних додатків і навіть ігор. Використовується для автоматизації різних завдань в системному адмініструванні, а також в наукових дослідженнях і Data Science. Розробник мови Python – у п’ятірці най актуальних професій.

Абсолютно будь-який фахівець, задіяний в IT, може похвалитися зарплатою вище середньої по країні. Але часто роботодавці у стінах своїх офісів бажають бачити не тільки високооплачуваного висококваліфікованого спеціаліста, а і хорошу виховану людину.

Спеціаліст будь-якого професійного технічного напрямку повинен не тільки володіти високими технічними компетенціями, а й вирізнятися відповідними особистими якостями:

  • мати розвинений інтелект, критично мислити;
  • розуміти свої слабкі і сильні сторони;
  • бути самодостатнім і організованим;
  • відповідально ставитися до вирішення робочих завдань;
  • стримано і доброзичливо поводиться з клієнтами та колегами;
  • адекватно реагувати на невдачі і вміти їх побороти.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар