Потяги, автобуси і літаки лише для вакцинованих – МОЗ

© pokrovsk.city

Міжобласний транспорт (потяги, автобуси, літаки) для регулярних і нерегулярних перевезень  буде доступний лише вакцинованим пасажирам або з негативними тестами.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Урядовий портал.

Такі зміни, згідно з постановою Уряду №1236, вступають в дію  з 21 жовтня цього року.

Міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із “жовтим”, “помаранчевим” чи “червоним” рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у водіїв та пасажирів сертифікату про проведення повної або часткової (для “жовтої” зони) вакцинації, або негативного ПЛР чи експрес-тесту, який чинний 72 години.

Відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів зазначених документів несе перевізник. Відповідні правила НЕ будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень.

«Нові правила для перевезення пасажирів – вимушений крок для стримування поширення коронавірусної хвороби, щоб зберегти життя та здоров’я громадян. Тому наявність як у водіїв, так і у пасажирів документів, які б підтверджували їх COVID-безпечність, є необхідною умовою для регулярних та нерегулярних перевезень у будь-якому виді транспорту», – пояснив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Нагадаємо, 24 пацієнти підключені до ШВЛ, 4 особи померли – COVID-19 на Кіровоградщині.

Читайте також: До програми «Доступні ліки» додали 62 препарати

Поширити:

Залишити коментар:

коментар