Важливо

Лікування запалення яєчників в «ОН Клінік»

Запалення яєчників або оофорит є одним із найпоширеніших гінекологічних захворювань. Часто воно викликає запалення маткових труб та при відсутності лікування перетікає в хронічну форму. Саме тому важливо вчасно звернутись до лікаря, щоб запобігти розвитку ускладнень. 

Досвідчені спеціалісти «ОН Клінік» допоможуть вам діагностувати хворобу та призначать ефективне лікування вже за появи перших симптомів запального процесу. Вам необхідно звернутись до лікаря-гінеколога при таких симптомах:

  • больові відчуття внизу живота з лівого або правого боку, що можуть віддавати в зону попереку;
  • порушення чи дискомфорт під час сечовипускання;
  • гнійні чи серозні виділення;
  • ознаки загального нездужання (слабкість, озноб, підвищення температури тіла);
  • біль під час статевого контакту;
  • кровотечі у період між менструаціями.

Точний діагноз може встановити лише лікар після збору анамнезу та проведення досліджень (аналізи сечі, крові, мазки з піхви та УЗД яєчників), адже за перших симптомів це гінекологічне захворювання можна сплутати з іншими не менш серйозними патологіями (апендицит, перитоніт, кіста яєчників, сальпінгіт, позаматкова вагітність). 

У медичному центрі «ОН Клінік» є сучасне діагностичне обладнання за допомогою якого лікар має змогу встановити точний діагноз пацієнтки та спостерігати її протягом всього лікування в динаміці.

Запалення яєчників буває одностороннім та двостороннім, обидві форми діагностуються за схожих симптомів та мають однакові причини появи.

Основними причинами розвитку запалення яєчників є інфекції, що передаються статевим шляхом (гонорея, трихомоніаз, хламідіоз), патогенні мікроорганізми (бактерії, грибки), переохолодження, часті аборти та зміна статевих партнерів, ускладнені пологи чи викидні,  неправильне використання засобів контрацепції. Запалення перетікає в хронічну форму при відсутності лікування, або ж неправильному і невчасному лікуванні, це загрожує запаленням маткових труб, скупченням гною в яєчниках та в майбутньому може стати причиною розвитку серйозних патологій, таких як безпліддя.

В «ОН Клінік» прийом ведуть кваліфіковані гінекологи, що мають відповідну категорію та досвід,  консультації та обстеження проводяться за попереднім записом. Дізнатися більше інформації та записатися на прийом можна за телефоном 0 800 300 700 або лишивши заявку на сайті https://is.gd/lVvGHS 

  • *Спеціалісти «ОН Клінік» не приймають пацієнтів молодше 18-ти років.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар