Важливо

В Олександрії вже готуються обігріти безхатьків і самотніх

© ДСНС

Олександрійський міський голова Сергій Кузьменко затвердив план заходів щодо соцзахисту громадян, особливо людей похилого віку, інвалідів, які проживають самотньо, та бездомних осіб від переохолодження у зимовий час.

Про це йдеться в повідомленні міськради, передає Перша електронна газета.

Відповідно до розпорядження мера, ДПРЗ №2 ГУ ДСНС у Кіровоградській області має встановити та забезпечити функціонування пунктів обігріву для осіб без визначеного місця проживання. Передбачається, що у таких пунктах щоденно чергуватимуть працівники лікувально-профілактичних закладів міста і, за окремим графіком, соціальні служби, волонтери та представники громадськості.

На базі Територіального центру, міської організації Товариства Червоного Хреста та міськрайонної благодійної організації «Шлях до життя» діятимуть пункти прийому теплого одягу, взуття та продуктів харчування, які потім будуть надаватись незахищеним категоріям громадян.

Також терцентр і вказані благодійні організації мають організувати роботу пунктів роздачі гарячої їжі, теплого одягу, взуття для осіб без визначеного місця проживання.

У зимовий період працюватиме оперативна група «Соціальний патруль», яка, при необхідності, доставить безпритульну людину до пункту обігріву або найближчого лікувального закладу.

Читайте також:

В Олександрії відтепер можна пройти томографію безкоштовно

Поширити:

Залишити коментар:

коментар