Важливо

Чехія допоможе облаштувати у Знам’янці чотири майданчики активного дозвілля

Днями відбулася зустріч Знам’янського міського голови Володимира Сокирка  з 3-м секретарем посольства Чехії в Україні Якубом Левандовскім.

Про це повідомляється на сайті міськради, інформує Перша елктронна газета.

Вона відбулася в рамках реалізації на території територіальної громади проєктів соціальної дії, ініційованих фондом “Об’єднання” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

На території Знам’янської міської територіальної громади розпочато реалізацію 4 проєктів соціальної дії вартістю кожного по 50,0 тис.грн.

Проєкти підтримуються співфінансуванням: половину коштів виділяє Знам’янська міська рада і половину надає Фонд “Об’єднання” за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.
Перелік проєктів, які реалізовуються:

  1. Проєкт: “Майданчик “Дитяча мрія” громадська організація “ЦЕГРІН-РАЗОМ” голова Тетяна Захарчук: в рамках проєкту передбачається облаштування території та встановлення дитячого майданчика у віддаленому куточку (с.Суслово) старостинського округу в с. Петрове.
  2. Проєкт: “Велошлях” реалізує проєкт ініціативна група смт Знам’янка Друга голова ініціативної групи Володимир Дубровський: в рамках проєкту передбачається встановлення велопарковок та лавочок для сидіння в двох локаціях на території смт. Знам’янка Друга.
  3. Проєкт: “Громадський простір “АртВулик” громадська організація “Жіночий Дзен” голова Ірина Варакута: в рамках проєкту буде здійснено облаштування міської зони відпочинку для культурного дозвілля та регулярного проведення заходів громадськими організаціями в центральному парку м.Знам’янка.
  4. Проєкт: “Зелена зона відпочинку “ЮБК” громадська організація “СПОРТИВНО-ПАТРІОТИЧНА АСОЦІАЦІЯ “СЛАВЯН” голова Андрій Вовненко: в рамках проєкту будуть проведені роботи з облаштування зеленої зони відпочинку для знам’янчан та жителів Знам’янської міської територіальної громади біля водойми “Копанка”.

Читайте також:

Чехія допоможе Знам’янці облаштувати зону відпочинку

Поширити:

Залишити коментар:

коментар