Важливо

Чим відрізняється матрац з пінополіуретану від інших спінених наповнювачів?

Одну з найважливіших частин матраца найважче побачити. Йдеться про наповнювачі. Більшість виробників сьогодні використовують наповнювачі з спінених матеріалів. Але і вони бувають різними, з певними особливостями і перевагами.

Пінополіуретан

Найбільш поширений тип спіненого наповнювача для матраців. Виробники матраців почали використовувати цей матеріал в якості альтернативи для натуральних волокон, таких як бавовна і шерсть, в кінці 1950-х років. Він добре зарекомендував себе і як оббивний шар для пружин, і як основа. Ви можете побачити величезний асортимент такої продукції за посиланням https://barin.ua/matrasy/nastilu-is-penopoliuretan/, якщо вас цікавить матрац з пінополіуретану від Barin House.

Пінополіуретан має багато переваг перед натуральними волокнами. Виробники можуть регулювати жорсткість наповнювача, що дозволяє їм пропонувати своїм клієнтам більш широкий вибір матраців. Також матеріал вогнестійкий і недорогий у виготовленні. ППУ повторює форму тіла людини, що лежить, і повертається до своєї первісної форми набагато швидше і повніше, ніж натуральні волокна.

Інші переваги ППУ:

  • відносно невисока вартість;
  • вентиляція і якісне відведення тепла від тіла;
  • стійкість і довговічність, в т.ч. при використанні людьми з великою вагою.

Піна з ефектом пам’яті

Піна з ефектом пам’яті відома своєю здатністю «запам’ятовувати» форму об’єкта на ній. Матеріал виготовляється аналогічно пінополіуретану, але з добавками для додаткової в’язкості і щільності.

Такий матрац щільно прилягає до тіла і частково підтримує його в стабільному положенні. Це особливо корисно людям з проблемами спини і шиї. Також такі матраци від Barin House рекомендується використовувати парам, в яких партнери мають значну різницю у вазі.

Латексна піна

Фактично це така ж піна з ефектом пам’яті. Головна відмінність полягає в тому, що матеріал є екологічно чистим. Це важливо для цінителів «зелених» товарів. Однак натуральні компоненти автоматично підвищують вартість матраца, причому досить істотно.

Що вибрати?

Не всі піни однакові, і жодна з них не є явним еталоном якості в порівнянні з іншими. При виборі матраца потрібно враховувати кілька факторів:

  • ваш «стиль» сну;
  • бюджет;
  • уподобання щодо температури і жорсткості;
  • наявність медичних показань.

Отримайте детальну консультацію у фахівців магазину Barin House, щоб зробити правильний вибір.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар