Мережа Інтернет – не місце лікування геморою!

Геморой – це надзвичайно поширене захворювання, яке зустрічається сьогодні ледь не в кожної п’ятої людини. Більшість із нас чули про нього і знають, які симптоми можуть свідчити про його наявність:

  • біль та свербіж у ділянці заднього проходу;
  • відчуття стороннього тіла всередині;
  • біль при дефекації;
  • виділення крові з анального отвору;
  • випадання гемороїдальних вузлів тощо.

Нескладно зрозуміти, чому народні методи лікування геморою користуються такою широкою популярністю. Адже хворі соромляться огляду лікарем та бояться операції, тому більшість змушена терпіти і сподіватися на розрекламовані аптечні мазі, поради знайомих та сумнівні способи лікування, якими переповнені в мережі різноманітні форуми.

Рецепти народної медицини приваблюють своєю доступністю та простотою. Та їх використання може принести більше шкоди, ніж користі. Жодні відвари, сидячі трав’яні ванночки, припарки та інші подібні способи, не здатні вилікувати геморой! Застосування деяких народних методів можливе лише в якості терапевтичних допоміжних заходів у комплексі з індивідуально підібраним лікуванням і тільки по рекомендації лікаря.

Виявивши у себе симптоми, характерні для геморою, не поспішайте самостійно ставити собі діагноз і починати самолікування. Адже симптоматика даного захворювання може свідчити про зовсім іншу проктологічну проблему. Тільки кваліфікований лікар-проктолог може визначити діагноз, покладаючись на результати обстеження, і призначити правильне лікування. 

Варто пам’ятати, що самолікування може призвести до дуже поганих наслідків. Крім того, що захворювання прогресуватиме, існує ризик виникнення супутніх проблем, таких як запалення, тромбоз гемороїдальних вен, анемія, свищі, анальні тріщини та навіть онкологічні захворювання.

До того ж, геморой має здатність дуже швидко переходити з однієї стадії в іншу. І чим далі – тим складніше вилікувати захворювання. Тому не покладайте великих сподівань на рекомендації знайомих та рецепти з Інтернету і не відкладайте візит до спеціаліста. Тим паче, що існує багато сучасних медичних технологій для діагностики та лікувальних методик, які дозволяють проводити не тільки ефективні та безболісні обстеження, а й лікувати захворювання без операцій. 

Проктологи мережі медичних центрів «ОН Клінік» мають великий досвід роботи в проктології і використовують винятково малоінвазивні методи лікування геморою: латексне лігування, радіохвильовий  спосіб, інфрачервона коагуляція, лазерне лікування. У будь-якому випадку, спосіб лікування визначається лікарем індивідуально, з урахуванням обстежень, та особливостей організму хворого.

Прийом лікарів-проктологів в «ОН Клінік» проводиться за попереднім записом. Телефонуйте у зручний для Вас час, адже сервіс прийому дзвінків працює цілодобово, телефон 0 800 300 700. Або лишайте заявку на сайті https://is.gd/U2PAfI

Поширити:

Залишити коментар:

коментар