Важливо

Кропивничан запрошують допомогти зібрати портфелі для хворих на туберкульоз дітей

© thenewslens.com

У Кропивницькому благодійна організація “100 відсотків життя” запрошує містян долучитися до акції “Шкільний портфелик” і зібрати канцелярське приладдя для дітей, які хворіють на туберкульоз.

Про це Першій електронній газеті повідомила представниця організації Вікторія Семененко.

“Дітки потребують підтримки на шляху боротьби з туберкульозом. Ми можемо їх підтримати, зібравши до 1 вересня шкільні портфелики. Ця доброчинна акція покликана привернути увагу до діток, хворих на туберкульоз, проявити емпатію і милосердя. Диво можна створити не лише взимку, яка щедра на свята, а й влітку та восени! Ваше бажання – перший крок! Шкільні портфелики збирають для 15 діток, якими опікується організація”.

Приносити можна: книги, пенали, ручки, зошити, олівці, альбоми, розмальовки, книги, пластилін, наплічники та інше шкільне приладдя.

Канцелярське приладдя для хворих діток організатори приймають за адресою БО “100 відсотків життя. Кропивницький”: вул. Преображенська, 2 (будинок побуту), 6 поверх, кабінети №611, №614.

Нагадаємо, у Кропивницькому збирають іграшки та речі для онкохворих дітей.

Читайте також: У Кропивницькому зменшиться кількість ясельних груп у дитячих садках


БО «100 відсотків життя. Кропивницький» четвертий рік поспіль опікується дітками, хворими на туберкульоз, що проходять лікування амбулаторно та стаціонарно у відділенні КНП «Кіровоградський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр Кіровоградської обласної ради» (колишня назва – протитуберкульозного диспансеру) в рамках проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині».

bac759abedbd58abf308593be95f13e5.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар