Важливо

Адресна доставка продуктів харчування від «АТБ-Маркет» та її переваги

Прискорений ритм життя — проблема сьогодення. Особливо болісна ця тема для жителів мегаполісів, адже після роботи вільного часу практично не залишається, навіть на походи до продовольчих магазинів та на відвідування салонів краси. На закупівлю продуктів на тиждень іноді потрібно витратити майже половину вихідного дня. Щоб спростити життя своїм клієнтам, компанія «АТБ» впровадила новий сервіс — адресну доставку товарів першої необхідності. Ця послуга доступна в містах, де працюють маркети мережі.

1

Ключові переваги замовлення товарів online

Доставка продуктів на офіс або додому від «АТБ-Маркет» дозволяє економити час, сили та здоров’я. Навіщо нести важкі сумки, коли можна скористатися зручним сервісом? Ця послуга особливо актуальна для великих сімей та людей з обмеженими можливостями, а також для тих, хто крокує в ногу з часом та цінує кожну вільну хвилину.

Оформлення замовлення онлайн і кур’єрська доставка продуктів харчування мають чимало переваг:

  • відсутність клопоту, пов’язаного з походом до магазину (вибір продуктів, представлених на численних полицях, перевірка термінів придатності, очікування на касі). Найголовніше — клієнту не потрібно власноруч нести важкі пакети вагою по 10–15 кг, через що чимало людей викликають таксі, а це додаткові витрати. Адресна доставка позбавляє від багатьох проблем. Кур’єр привезе до 100 кг товару в зручний для клієнта час;
  • комфортні умови вибору продуктів. Оформити замовлення можна у зручний час, не виходячи з домівки чи офісу. Інтернет-магазин працює за принципом онлайн-вітрини, на якій відображений весь асортимент товарних позицій. Клієнту немає необхідності відвідувати звичайний магазин, щоб ознайомитися з усіма акційними пропозиціями від «АТБ-Маркет»;
  • безпечні умови для здійснення замовлень. Купуючи продукти харчування та товари першої необхідності онлайн, споживач уникає скупчення людей. Обираючи кур’єрську доставку кошика, покупцеві не потрібно їхати додому в громадському транспорті або на таксі, чи витрачати паливо на власному автомобілі. Таке рішення також дозволяє обмежити контакти з невідомими людьми.

Додаткова перевага сервісу — можливість керувати замовленням до моменту його передачі кур’єру. Наприклад, доповнювати потрібними позиціями, змінювати обсяг упаковки, видаляти товар. Все це зручно робити в онлайн-додатку «АТБ-Маркет». У програмі відображається детальна інформація за заявкою.

2

Принцип обслуговування

Компанія «АТБ» налагодила співпрацю з кур’єрськими службами iPOST та Glovo. Їх спеціалісти здійснюють доставку замовлень. Послугою можуть скористатися жителі тих міст, де відкриті магазини мережі «АТБ». На доставку замовлення відводиться до 60 хвилин, але клієнт може на свій розсуд вказати зручний час для зустрічі з кур’єром. Користуйтеся цією послугою, насолоджуйтесь відпочинком та довірте закупівлю продуктів «народним помічникам».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар