Важливо

За чи проти придбання б/у iPhone 7 Plus

© PhotoMix Company

Айфони вже декілько років набувають популярність. Що правда не всі новинки були вдалими. Але корпорація не опустила рук, так продовжила виправляти свої помилки. Змогла реалізувати самі шалені ідеї, щоб бути на крок попереду від інших. Це їм дуже вдалося. Гідний приклад Айфон сім плюс. Доволі швидкий стрибок між попередніми моделями. Різниця вражає.

Сьогодні купити айфон 7 плюс можливо за доступною ціною. Ця модель вийшла ще в вересні 2016 року. Але і досі залишається на піці популярності. Технічні характеристики смартфону дозволяють використовувати його для будь-яких цілей. Хороша камера та яскраві кольори не залишать нікого байдужим.

Оновлення дизайну та додаткові можливості

У новому дизайні з’явилися дві камери, яких не було в інших моделях. Це зовсім оновлений смартфон. Його дисплей вражає своїми розмірами. Діагональ екрану ― 5.5 дюймів. Стандартна кнопка додому вже стала сенсорною. На корпус встановлений захист від потрапляння під воду. Можливо покласти у воду на глибину до одного метра. Може витримувати в такому положенні 30 хвилин. Але не треба експериментувати до граничних показників. У разі випадкового потрапляння до води з телефоном нічого не буде. Достатньо протерти та добре просушити для ефективної роботи.

Айфон 7 плюс містить:

  • Потужний процесор. Доступної оперативної пам’яті ― 3 ГБ. Внаслідок потужності графіка набагато чітка та мальовнича. Ця модель набагато швидша від своїх попередників.
  • Встановлена 12 мегапіксельна камера. Використовується ще більше світла, завдяки чого світлини виходять чіткими та кольоровими. Оптичний зум дозволяє проводити зйомку у десятикратному зумі.
  • Активна робота смартфону розрахована на 7 годин. Якщо використовувати лише для зв’язку, то заряду вистачить до двох днів.
  • Відсутній вхід для навушників. Можливо під’єднати бездротові навушники.

Сьогодні смартфон залишається популярним на ринку. Це гарне співвідношення ціни та якості. Завдяки великого дисплея можливо переглядати комфортно відео улюбленого фільму.

Функціональні особливості

Смартфон виконаний з урахуванням усіх інновацій. Яскравий дисплей, дві камери з оптичним зумом дають змогу отримувати якісні фотографії. Мінімальна кількість пам’яті ― 32 ГБ. Дана модель працює ще швидше за попередників.

Сканер пальця працює дуже швидко. Кожен має можливість вибрати телефон за кольором. У даній лінійці представлені чорний, червоний, рожевий, золотий, срібний. Чорний виконаний у двох варіантах. Можна обрати матовий чи глянцевий. Користування смартфоном принесе максимум позитивних емоцій.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар