На Кіровоградщині “Укрпошта” продала своє приміщення під московську церкву

“Укрпошта” продала одне зі своїх приміщень у селі Гурівка Долинського району Олександрійській єпархії православної церкви московського патріархату.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Facebook-сторінку генерального директора “Укрпошти” Ігоря Смілянського.

“Ми діємо нестандартно, все одно кажуть, що у мене немає нічого святого і я продаю наліво і направо «все нажите непосильною працею». Тому сьогодні апогей цього дійства – “Укрпошта” продала церкву. А якщо серйозно, то зробили добру справу, а виручені кошти використаємо на богоугодну справу – поліпшення інфраструктури Укрпошти” – зазначив Ігор Смілянський.

За словами продавця, ця будівля “роками використовувалася  як відділення Укрпошти”, а договір купівлі-продажу датується першим червня 2021-го року. Проте, судячи з фото, оприлюднених Смілянським, приміщення вже давно переобладнали під церкву.

Московському патріархату покупка вартувала всього 237 тисяч гривень. Торги здійснювалися через  аукціон Prozorro.

Нагадаємо, у 2014 році Російська федерація пішла війною на Україну. Російські війська окупували Крим і частину Донбасу. За даними Верховного комісара ООН з прав людини, загальна кількість людських втрат, пов’язаних зі вторгненням Росії в Україну станом на 31 січня 2021 року становить 44 тисячі осіб. Із них понад 13 тисяч загиблих та понад 33,5 тисяч поранених серед військових і цивільних.

Із перших днів війни і до тепер УПЦ МП, яка напряму підпорядковується російській православній церкві, НЕ ВИЗНАЄ факту вторгнення і збройної агресії з боку Росії, а московські попи часто відмовляються відспівувати загиблих українських воїнів, залякують цивільне населення “божим судом” за опір російському вторгненню і проповідують примирення – капітуляцію перед ворогом.

Читайте також: “Мамо, все буде нормально”, – сім років у пошуках зниклого на Донбасі кропивницького спецпризначенця

фото титульне

фото1

фото2

фото3

фото4

Поширити:

Залишити коментар:

коментар