Водіям нагадують про сезонні обмеження руху для вантажівок

© ar.volyn.ua
Відучора, з 1 червня, почали діяти сезонні обмеження руху державними дорогами великовагових транспортних засобів у денну пору.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Службу автомобільних доріг.

Обмеження щороку вводяться на початку літнього сезону. На дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні знаки та інформаційні щити.

Кого стосується заборона? Транспортних засобів, фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.

Для кого роблять виняток? Вантажівок, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

За яких умов обмежується рух? У денну пору доби при температурних показниках повітря вище +28 градусів за Цельсієм.

Що робити водіям?

  • Перечекати спекотний період можна на майданчиках для тимчасової стоянки транспортних засобів в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.
  • Відшукати місце відстою вздовж державних доріг можна за вказівниками або скористатися Google мапою.
  • Також ви можете скористатися TIR-паркінгом.

Хто контролює дотримання обмеження? Згідно з чинним законодавством, дотримання водіями вантажних засобів сезонних обмежень та вагових параметрів перевіряють територіальні підрозділи Укртрансбезпеки та обласні підрозділи Національної поліції України.

Нагадаємо, як виглядає відремонтована частина мосту біля Новоархангельська.

Читайте також: Які дороги і мости ремонтують на Кіровоградщині

Поширити:

Залишити коментар:

коментар