У Новоукраїнці цигарки міняли на цукерки

До Всесвітнього дня без тютюну в Новоукраїнці провели акцію, під час якої цигарки міняли на цукерки.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Суспільне.

“Ми підготували коротке анкетування з 13 запитань для того, щоб зрозуміти наскільки у нашому місті поширене куріння цигарок. Наприклад, на питання: “Чи вважаєте ви, що куріння кальяну шкодить здоров’ю і чи безпечне куріння електронних цигарок” – більшість людей відповіли – ні”, – розповіла психологиня міського центру соціальних служб Марина Кондратюк.

В опитуванні взяли участь 54 людини, віком від 19 до 40 років. Із них не курили дві людини.

“Із 54 опитаних виявилося дуже мало охочих обмінювати свою цигарку на цукерку. Навіть звучала фраза: “Я вам куплю кілограм цукерок, тільки не чіпайте мої цигарки”. Погодились обміняти свої сигарети на солодощі 15 людей. Серед містян були такі, що викурили свою першу сигарету у 6 років. У той же час, жоден із опитаних не хотів би, щоб курили їхні діти, хоча відверто роблять це в їх присутності”.

Також що під час акції проводили безкоштовне анонімне тестування на ВІЛ. Із 32 протестованих позитивних результатів тестів на ВІЛ не виявили.

“Деякі люди, незважаючи на те, що це тестування анонімне та безкоштовне, ставилися до цього дуже скептично. Ми вирішили, що треба частіше проводити таку акцію, щоб жителі громади розуміли, ми нікого не примушуємо, все добровільно та анонімно”.

Нагадаємо,

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар