Облрада через своє підприємство вимагає від редакції “Народного слова” звільнити приміщення

© скріншот із Карти Google | Редакція газети "Народне слово"

Комунальне підприємство Кіровоградської облради “Регіональний центр розвитку послуг” звернулося в суд з вимогою до редакції газети “Народне слово” звільнити приміщення по вулиці Чорновола, 46, яке медійники орендують.

Відповідний договір між сторонами підписаний після роздержавлення видання, повідомляє Перша електронна газета з посиланням на ІМІ.

Головна редакторка газети Оксана Гуцалюк розповіла, що підставою для позову є буцімто наявна заборгованість за оренду. Однак, за її словами, справжньою причиною судових розбірок є бажання керівництва облради повернути контроль над приміщенням у центрі міста.

“У редакції наразі одразу два зареєстровані ТОВ. Засновник один і той же. Угода з одним, платило інше по виставлених рахунках, з вказанням призначення платежу. Рік всіх влаштовувало. Тепер – звинувачення у неплатежах і вимога звільнити будівлю”, – уточнила Оксана Гуцалюк.

На підтвердження своїх слів медійниця надала скан-копії платіжок ТОВ “ГГ “Народне слово” зі сплаченими рахунками від КП “Регіональний центр розвитку послуг”, яке є балансоутримувачем згаданого приміщення.

Начальник відділу юридичного забезпечення Кіровоградської облради Олександр Кулітка називає озвучену журналісткою версією невірною, а звинувачення безпідставними.

“Кіровоградська обласна рада є лише третьою стороною. Та й суть позову, наскільки мені відомо, зводиться до того, що відповідно до підписаного договору оренди редакція газети, а точніше її офіційна юридична особа, не мала права передавати приміщення в суборенду. Однак комісією було встановлено, що наразі там на оплатній основі знімають приміщенні різні організації. Деякі з них навіть офіційно зареєструвались за даною адресою. Це є порушенням договору оренди і відповідно підставою для його розірвання”, – наголосив посадовець.

Отримати коментар від керівництва позивача – КП “Регіональний центр розвитку послуг” представнику ІМІ наразі не вдалося, однак є позовна заява комунальників. Відповідно до неї, КП дійсно вимагає від ТОВ “Редакція газети “Народне слово” сплатити 14,39 тисяч гривень боргу з оренди, а також розірвати договір оренди та примусово виселити редакцію із займаних площ.

Редакція газети налаштована судитися з комунальним підприємством. Медійники впевнені у своїй правоті та закликали прихильників видання підтримати їх у майбутніх судових протистояннях.

Нагадаємо, кропивницьких журналістів не пустили на засідання оргкомітету з підготовки річниці заснування міста.

Читайте також: Спортивного журналіста з Кропивницького відзначили грамотою УАФ

Поширити:

Залишити коментар:

коментар