Магазин повернув пенсіонерці майже 13 тис. грн за невикористаний товар

© news.dtkt.ua

В Олександрії пенсіонерка придбала товар у салоні-магазині «Nuga Best», а потім вирішила його повернути. Продавець відмовився віддати жінці всю суму за невдалу покупку, проте фахівці Держпродспоживслужби допомогли пенсіонерці вирішити справу законним шляхом.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Держпродспоживслужби.

Ідеться про турманієвий килим, який, за словами продавця, мав допомогти для профілактики і лікування низки хвороб. У якості подарунка до килима доклали шарф-накидку. Загальна вартість товарів склала 12 950 гривень.

Зрозумівши, що така покупка є занадто дорогою, пенсіонерка повернулася в магазин. Вона звернулася до продавця, щоб повернути продукцію та отримати назад сплачені кошти. Однак жінці повернули лише частину суми – 4 500 гривень. Решту продавець вирахував за шарф-накидку, однак цей товар не був у використанні.

За втручання спеціалістів Держпродспоживслужби підприємець повернув жінці решту грошей за новий товар.

Нагадаємо, Законом України «Про захист прав споживачів» передбачено, що протягом 14 днів з моменту оформлення покупки справний товар, тобто товар належної якості, який з будь-яких причин не сподобався покупцю, можна повернути.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів», протягом чотирнадцяти днів споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, або розірвати договір купівлі та отримати назад сплачені за товар кошти. Варто пам’ятати, що обмін або повернення товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики тощо. До того ж обов’язковою умовою є наявність розрахункового документу (чек, квитанція тощо), виданого споживачеві разом з проданим товаром.

Щоб отримати консультацію кваліфікованих фахівців у сфері захисту споживачів, звертайтеся за тел. (0522) 32 14 58 або на електронну пошту incpekcia1@ukr.net.

Читайте також: Ковбаска з майбутнього: у Кропивницькому оштрафували магазин “Море пива”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар