![робота вакансії](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2020/06/man-and-woman-near-table-3184465-678x381.jpg)
Для здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду на Кіровоградщині потрібен 21 лікар із загальної гігієни.
Про це Першій електронній газеті повідомили в прес-службі обласного центру зайнятості.
У Кропивницькому потрібні три фахівця: з дотримання санітарного законодавства, контролю вантажів на митниці, контролю тютюнових виробів. Вимог щодо наявності стажу немає, проте кандидати повинні вільно володіти державною мовою та ПК.
Для роботи з профілактики масових отруєнь, інфекційних хвороб і радіаційних уражень у Світловодському і Петрівському районах потрібні по два лікаря із загальної гігієни. Також по одній вакансії є у Благовіщенському, Вільшанському, Гайворонському, Голованівському, Долинському, Компаніївському, Маловисківському, Новомиргородському, Новоукраїнському, Новоархангельському, Олександрійському, Олександрівському, Онуфріївському та Устинівському районах.
Зарплата за усіма вакансіями – 5 тисяч гривень.
Якщо Вас зацікавили ці пропозиції, за детальнішою інформацією звертайтеся до відділень центру зайнятості.
Читайте також: Кропивницький бренд одягу та благодійники запустили акцію для допомоги онкохворим дітям