Важливо

Папілома – там, де ослаблений імунітет!

Як виглядає папілома, знає, напевно, кожен. Звисаюча, схожа на бородавку випуклість на «ніжці», або з широкою основою до 1-2 см з нерівною поверхнею, є проявом вірусної інфекції шкіри. Найчастіше вірус папіломи людини вражає людей з ослабленою імунною системою. Він також сигналізує про можливі порушення обміну речовин, гінекологічні захворювання, хвороби нирок, запущені гастрити і коліти.

При появі бородавок і папілом потрібно відразу звернутися до лікаря, а не чекати збільшення їх числа і розмірів. Вони вимагають дбайливого ставлення і дуже бояться випадкового травмування. Єдиним радикальним способом «вивести» папіломи є їх видалення.

Дерматологи медичного центру «ДокторПРО», успішно практикують радіохвильове видалення доброякісних новоутворень на шкірі таких як, папіломи, кондиломи, бородавки.

Радіохвильове видалення – це унікальний безконтактний метод розрізу і коагуляції м’яких тканин за допомогою радіохвиль високої частоти (3,8-4,0 МГц). На відміну від механічного скальпеля та інших розсікаючи фізичних приладів (електрокоагулятор, лазер, ультразвуковий скальпель), при застосуванні радіохвильового методу розріз робиться без тиску чи іншого мануального впливу на тканини і не супроводжується механічним руйнуванням клітин і некрозом навколишніх шарів. Після радіохвильового видалення на шкірі рубці не залишаються!

До уваги любителів солярію!

Маленькі, нешкідливі бородавки на тоненькій ніжці, на Вашому тілі, під впливом ультрафіолету, можуть, з досить великою ймовірністю переродитися в меланому – злоякісну пухлину шкіри. На жаль, темп захворюваності на рак шкіри в останні роки дуже виріс, а, крім того, меланома стала частіше зустрічатися і у молодих людей.

Дерматологи закликають всіх, хто виявив у себе на шкірі незрозумілі новоутворення які ростуть, змінюють колір, наповнюються рідиною, тощо – звернутися негайно до лікаря для перевірки!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар