Важливо

ПриватБанк запустив випуск карток міжнародної системи UnionPay

© xinhuanet.com

ПриватБанк першим в Україні відкриває випуск платіжних карток міжнародної системи UnionPay International, якими можна розплачуватися в 180 країнах світу, а також користуватися ексклюзивними пропозиціями і знижками UnionPay.

Про це Першій електронній газеті повідомили у прес-службі банку.

Клієнти ПриватБанку можуть оформити безконтактні кредитні картки UnionPay “Універсальна” рівня Classic та Gold і отримати їх з 6 листопада в столичних відділеннях банку. Найближчим часом ПриватБанк і UnionPay планують запуск цифрових платіжних продуктів, які дозволять використовувати переваги платіжної системи без відвідування банку й отримання фізичних карток.

«Випуск ПриватБанком перших українських карток UnionPay – це нові можливості для наших клієнтів і банку в рамках інтеграції до світової фінансової системи. Ці картки в першу чергу будуть корисні тим, хто часто подорожує в Китай, країни Південно-східної Азії або веде бізнес з китайськими партнерами. Крім того, картки ПриватБанк UnionPay відкривають українцям нові переваги глобального шопінгу на торгових майданчиках – партнерах найбільшої світової платіжної системи”, – зазначив голова правління ПриватБанку Петро Крумханзл.

Починаючи з грудня 2019 року користувачі платіжних карток UnionPay можуть використовувати їх в мережі ПриватБанку – розплачуватися в готелях, ресторанах і торгових точках Києва, Харкова, Одеси, Дніпра та інших міст. Також за допомогою карток UnionPay можна знімати готівку в банкоматах ПриватБанку по всій країні.

Нині на частку UnionPay припадає найбільший в світі обсяг витрат за картками.

Нагадаємо, клієнти ПриватБанку отримують кешбек за мандрівки Україною.

Читайте також: В Україні оголосили акцію на підтримку тяжкохворих дітей, які будуть на святах у лікарнях

Поширити:

Залишити коментар:

коментар