Важливо

Імпотенція лікується!

Кожен третій чоловік, після сорока років, а іноді й молодші, періодично відчувають проблеми з потенцією. І найжахливіше – більшість з них списують сексуальні невдачі на вік, вважаючи, що так і повинно бути. Однак це неправильно. Зберігати сексуальну активність здоровий чоловік може до глибокої старості. І тільки від нього залежить, як довго він зможе радувати себе і свою дружину в ліжку.

– Подібні проблеми з потенцією можуть бути тимчасовим явищем, але частіше за все слабка ерекція проявляється на тлі інших захворювань організму. Так що лікування чоловічих проблем варто починати з хвороби, яка послужила причиною виникнення еректильної дисфункції.

Найчастіше причиною слабкої потенції служать серцево-судинні захворювання (ішемічна хвороба серця, атеросклероз, гіперліпідемія, артеріальна гіпертензія). Також розвиток еректильної дисфункції іноді пов’язано з прийомом лікарських препаратів. У групі ризику знаходяться і курці – нікотин пошкоджує судини, що ускладнює приплив крові до статевого члена. Крім цього, захворювання, які вражають нервову систему, теж можуть сприяти порушенню передачі імпульсів до чоловічого органу. Нерідко і цукровий діабет стає причиною слабкої потенції.

Щоб визначити тяжкість еректильної дисфункції, чоловік повинен пройти обстеження. Це – ультразвукова діагностика передміхурової залози, фізичне обстеження пацієнта, доплерографія судин полового члена, а також біотезіометрія (для визначення чутливості статевої сфери). Крім цього пацієнт повинен пройти і інші обстеження: визначення рівня тестостерону, пролактину, ПСА, ліпідного профілю глюкози крові і апаратну діагностику. При необхідності проводиться інтракавернозне введення вазоактивних препаратів для дослідження штучної ерекції.

Важливо пам’ятати, що якщо еректильні порушення зберігаються довше двох місяців або регулярно повторюються, потрібно звернутися до лікаря. Це допоможе не тільки відновити сексуальну функцію, а й запобігти розвитку більш серйозних захворювань, які можуть загрожувати Вашому здоров’ю. І ні в якому разі не варто застосовувати розрекламовані препарати – будь-які ліки має призначати лікар після проведення обстеження. Адже багато чудо-таблеток для підвищення чоловічої потенції абсолютно безсилі, якщо порушення пов’язані з діабетом і атеросклерозом, а також мають безліч побічних ефектів.

– У медичному центрі «ДокторПРО» не існує стандартних методів лікування. Адже кожна ситуація унікальна. Урологи центру підбирають для чоловіків індивідуальний курс лікування, який буде найбільш ефективним для конкретного пацієнта. Завдяки унікальним методикам нам вдається досягти повного одужання в 98% випадків, не залежно від віку. Буквально відразу після початку лікування чоловіки відчувають, що сексуальне життя покращується.

Записатися на прийом до уролога в «ДокторПРО» можна в будь-який час – запис проводиться цілодобово. Повна анонімність гарантується. Будьте здорові!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар