Важливо

Які зі “старих” айфонів ще варті уваги?

Photo by Jess Bailey from Pexels

Українські користувачі смартфонів завжди шукають оптимальний варіант по ціні, продуктивності і якості девайсу, тому для багатьох актуальним є питання: “Які із “застарілих” моделей iPhone ще гідні уваги?”. Далеко не у кожного є можливість придбати відносно свіжий iPhone 11, тому наступна інформація буде корисною тим, хто не хоче переплачувати.

Доступні, але ще актуальні айфони

7107933bb591eb061522cfee1fe80730.jpg

Більшість моделей попередніх років вже знята з офіційного продажу, але їх ще можна придбати в Україні, до того ж по вигідній ціні. До таких належать:

  • iPhone 7;
  • 8;
  • X;
  • XS.

Ці девайси чудово справляються зі своїми функціями, а деякі з них навіть порадують оновленим дизайном.

Особливості айфонів минулих років

“Сімка” вважається ще більш бюджетною, ніж SE, вона відома своїм оптимальним співвідношенням ціни та якості. Цілком можливо, що цей девайс ще й отримає оновлення операційної системи, тут використовується чіп A10 Fusion і є хороша 12-мегапіксельна камера. “Вісімка” втратила свою актуальність лише після офіційного анонсу SE, у неї кращий процесор, ніж у попередника – A11, але різниця в ціні з новинкою незначна.

iPhone X також має цілком гідні для сучасного користувача характеристики, основна його перевага – новий дизайн, за рахунок чого девайс не виглядає застарілим. Правда, зараз цей товар в дефіциті, тому знайти його буде складно. XS був флагманом 2018 року, він має 4 Гб оперативної пам’яті, хорошу камеру і крутий OLED-екран. Ця модель однозначно варта уваги і у 2020 році.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар