Важливо

У Кропивницькому відновлюють роботу маршрутки № 21 і 113

Від середи, 20 травня, у Кропивницькому розпочинають роботу ще два маршрути громадського транспорту – №21 та №113. Відповідне рішення ухвалив міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації за результатами обстеження пасажиропотоків.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту міськради Кропивницького.

“На лінії поки що виїдуть 50% транспортних засобів від кількості, передбаченої укладеними угодами, – зазначив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктор Житник. – Ми поступово вводимо додаткову кількість маршруток за тими напрямками, де зафіксовані черги на автобусних зупинках. Перевезення в маршрутних таксі будуть здійснюватися виключно за кількістю місць для сидіння, як це від початку пом’якшення карантина роблять автобуси маршрутів №№ 8, 5, 55, 4, 111, 77, 44, 6, 274, 115 та 14”.

Дотримання режиму роботи, як і належну санітарну обробку салонів та масочний режим жорстко контролює патрульна поліція. Але і водії маршрутних таксі розуміють повноту відповідальності та розмір штрафних санкцій і не допускають порушень. За інформацією представників Патрульної поліції, від моменту початку роботи маршруток, на їхніх водіїв ще не складено жодного протокола за порушення правил перевезень в умовах карантинного режиму.

Нагадаємо, на розі вулиць Кропивницького та Шевченка планують встановити світлофори.

Читайте також: Автодорожники Кіровоградщини заявили Зеленському про корупцію керівництва по тендерам на 1,4 мільярда

Поширити:

Залишити коментар:

коментар