Важливо

На Кіровоградщині жінка ледь не померла у власному будинку

© pixabay.com

75-річна жителька Олександрійського району через погане самопочуття впала на підлогу у своєму будинку, а вже підвестися чи якось покликати на допомогу не змогла. Врятували бабусю поліцейські офіцери громади.

Про це Першій електронній газеті повідомили в Секторі комунікації поліції Кіровоградської області.

Історія сталася в селищі Нова Прага. Сусіди помітили, що бабуся Тетяна два дні поспіль не виходить із дому. Кілька разів стукали у двері, та марно. Через вікно люди розгледіли, що жінка лежить на підлозі і не ворушиться.

Про це вони повідомили представників органів місцевого самоврядування, які, у свою чергу, викликали поліцейських офіцерів громади.

Старший лейтенант поліції Ярослав Руденко і лейтенант Сергій Колісников прибули на місце і, оцінивши ситуацію, вирішили зламати двері. Так вони зайшли до будинку. Тетяна Василівна досі лежала на підлозі. Майже дві доби їй довелося провести в холодній оселі без води, їжі та ліків, тож сил вистачило лише на те, щоб простягнути поліцейському свою руку.

«Все добре! Я тут!» – слова дільничного офіцера громади Ярослава Руденка, які досі пам’ятає і повторює бабуся Тетяна, адже в ту мить вони давали їй надію на життя.

Правоохоронці викликали “швидку”, яка доправила жінку до лікарні. Нині бабуся вже повернулася додому та досі з вдячністю згадує поліцейських, які її врятували. Зізнається, що відтепер завжди тримає телефон у кишені, адже раптом що, телефонуватиме своєму дільничному.

Нагадаємо, під час пожежі в гаражі загинув кропивничанин.

Читайте також: Серед евакуйованих з Китаю українців є мешканець Кіровоградщини

2319dcaf12a5b0b975f5dada16acf6f6.jpg

Поширити:

Залишити коментар:

коментар