Геморой: вилікувати і забути!!!

Геморой – це хвороба, якою страждають більше 70% населення. Її появу провокують хронічні закрепи, малорухливий спосіб життя (особливо сидячий), зловживання алкоголем, гострою їжею. Часто він загрожує жінкам під час вагітності й після пологів. Усі ці ситуації сприяють розвитку застійних явищ у малому тазу, зниженню моторної функції кишечника, переповнення гемороїдальних вен кров’ю, що у свою чергу викликає болісне перерозтягнення і вибухання в просвіт прямої кишки.

Лікарі-проктологи попереджають:

«Перші ознаки геморою – привід негайно звернутися до лікаря!»

Геморой, звісно, найбільш поширене захворювання прямої кишки, та про нього не прийнято говорити. А думки про похід до проктолога навівають жах і страх. Тим часом хвороба, що спочатку може виявлятися тільки лише легким дискомфортом після походу в туалет, у подальшому призведе до сильного болю, кровотечі й навіть випадання прямої кишки назовні. Чи варто доводити до такого стану?! Або ж краще все-таки звернутися до фахівця на ранній стадії, аби вберегти себе від ускладнень?!

Геморой поділяють на чотири стадії, по зростаючій, від легкої до найважчої. Приводом звернутися до лікаря на першій стадії може послужити лише слабка рідкісна кровотеча. Геморой другої стадії – це вже по-справжньому боляче. Кровотечі стають відчутними, з’являється дискомфорт, свербіж, печіння, гемороїдальні шишки виходять із заднього проходу, наче «виглядають», але поки ще самі повертаються на місце. Такий стан уже дійсно критичний. Однак деякі все-таки примудряються знеболювати і продовжувати далі жити нібито нічого не відбувається. Відтягуючи візит до проктолога, Ви завдаєте непоправної шкоди своєму здоров’ю Запущені форми геморою призводять до виникнення хронічних кровотеч і, як наслідок, до хронічної анемії

Відомо, що саме страх перед операцією і побоювання, що лікування може виявитися занадто болючим, є причинами відкладених візитів до проктолога.

В медичний центр «ДокторПРО» приходять люди, які страждають гемороєм і тріщиною прямої кишки по 5-10 років, а то й більше. Для них можливість вилікувати хворобу без операції та без болю – найбільше щастя.

Довгі роки методи безопераційного лікування геморою та тріщини були недоступні жителям країн колишнього Радянського Союзу. Але сьогодні можливість позбутися від цих неприємних хвороб є у всіх нас. Для цього не треба їхати за кордон, необхідно лише звернутися в медичний центр «ДокторПРО». Заклад оснащено сучасним обладнанням та всими стерильними засобами огляду. Лікарі мережі мають за плечима багаторічний досвід в проктології та пройшли стажування в провідних клініках , які спеціалізуються на безопераційному лікуванні геморою.

Не терпіть біль, звертайтесь за допомогою, та будьте здорові!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар