Дитячий турнір із робототехніки відбудеться у Кропивницькому

У суботу, 8 лютого, в І корпусі Льотної академії НАУ відбудеться Відбірковий турнір з робототехніки, який проходить за Міжнародною STEM-програмою First Lego League. Церемонія відкриття турніру о 10:00.

Про це Першій електронній газеті повідомила помічниця начальника академії з громадських зв’язків Олена Ковальова.

У Кропивницькому відбірковому турнірі FLL 2019-2020 року беруть участь 12 учнівських команд з 4-х областей України: Кіровоградської, Одеської, Полтавської та Миколаївської. До організації залучено 50 волонтерів для технічного супроводу та суддівства у різних номінаціях. Партнери турніру організують проведення виставки інновацій та майстер-класи для гостей та відвідувачів заходу.

Організаторами заходу у Кропивницькому є ГО «Інноваційні освітні технології», Льотна академія НАУ, ГО «Кластер ІТ-Альянс 4.0».

Турнір проходить у декількох локаціях на третьому поверсі ЛА НАУ:

  • 317 аудиторія – презентації проєктів команд-учасників;
  • 315 аудиторія – проведення Гри роботів;
  • 6 аудиторій 3-го поверху для проведення оцінювання проектів дітей у різних номінаціях.

Організовано он-лайн трансляцію подій з аудиторії 317 (церемонії відкриття та закриття турніру, зони мейкерства та виставок партнерів турніру) та з аудиторії 315 (проведення Гри роботів)

Церемонія закриття турніру та нагородження о 16:00.


Довідка:

Програма FIRST LEGO League (FLL) створена для дітей 9-16 років Міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group.

Мета програми – використовуючи STEM-технології у навчанні, мотивувати дітей вивчати науки, технології, математику, а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою конструктора LEGO.

Всесвітня тематика цьогорічного турніру 31-го сезону змагань – «Будівельний бум!».

В Україні такі відбіркові турніри проводяться в найбільш передових містах: Київ, Харків, Львів, Черкаси, Маріуполь і Кропивницький за участі інноваційних освітніх закладів та компаній у партнерстві з головним представником програми FIRST в Україні – Міжнародної ГО «Інноваційні освітні технології».

Щорічна програма дозволяє дітям поринути в творчий процес, що передбачає роботу в команді. Їхнє завдання полягає у вирішенні проблем та знаходженні рішення в межах стислого терміну – так, як у реальному житті.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар