Важливо

Жителька Кіровоградської області збирає пластикові кришки для допомоги онкохворим дітям

Пластикові кришки для допомоги онкохворим дітям збирає жителька села Вільне Кропивницького району Кіровоградської області Аліна Савич. Виручені від продажу кришок гроші витратять на лікування шістнадцятирічної Вікторії Горбатюк.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на UA: Кропивницький.

Шість кілограмів кришок Аліна Савич назбирала протягом трьох місяців. Збирає сама і приймає їх від друзів та знайомих:

“Підходять лише кришки. Тому що вони зроблені з такого пластику, який потім можна переробити. Він однаковий, відповідає державному стандарту. Мені так пояснили в пункті прийому. Людей, які хочуть допомогти, багато. Але тих, хто має можливість допомогти саме фінансово набагато менше. А кришки люди можуть збирати, від них буде користь. За один кілограм – десять гривень виходить”.

За словами Аліни Савич, планує зібрати п’ятсот кілограмів. Виручені від продажу кришок гроші передасть благодійному фонду ”Янгол життя”.

У гематологічному відділенні обласної дитячої лікарні лікується шістнадцятирічна Вікторія Горбатюк. На двомісячний курс лікування потрібно шістдесят тисяч гривень. Таке лікування має тривати рік. За словами співзасновниці благодійного фонду ”Янгол життя” Ольги Присяжнюк, за тиждень зібрали сім тисяч: ”Всі необхідні препарати ми знайшли. Проте грошей на них ми поки не маємо. Взяли їх під наше зобов’язання, під чесне слово, під відповідальність фонду”.

Лікарка гематологічного відділення Ольга Гержева розповіла, що дівчину лікують шість років: ”Нині хвороба прогресує. Призначені препарати дорогі, батьки не можуть їх купити за власні гроші. Тому ми звернулися до волонтерських організацій. Чим швидше почнемо лікування, тим більше шансів у дитини отримати ремісійний статус”.

За словами Ольги Присяжнюк, зібрати гроші мають за місяць.

Нагадаємо, у Кропивницькому збирають речі для благодійного магазину.

Читайте також: У Кропивницькому відкрили безкоштовний хостел для жінок, які потерпають від насильства

Поширити:

Залишити коментар:

коментар