Важливо

У кропивницькому коледжі студентам виплатили 1,3 млн грн зайвої стипендії

© УНІАН

Під час ревізії діяльності Кропивницького будівельного коледжу за період із 1 січня 2017 по 31 жовтня 2019 року фахівці Держаудитслужби виявили порушень на понад 4 млн грн. Зокрема йдеться про безпідставне нарахування понад 1 млн грн стипендій.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією пресслужби Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області.

Викладачі неправильно визначили загальну кількість студентів, які мають право на стипендію та середній бал успішності. Через це студентам виплатили зайвих 1,3 млн грн.

Також протягом вказаного періоду окремим педагогічним працівникам коледжу безпідставно, без відповідного підвищення кваліфікації, присвоїли кваліфікаційні категорії, а також нарахували та виплатили 988,2 тис. грн заробітної плати.

Окрім того, у 2016 – 2019 роках замість проведення розподілу вакантних годин між учителями, керівники коледжу розділяли їх між собою. Так директор, його заступники та завідувачі відділень отримували безпідставну погодинну оплату заміни вакантних годин на загальну суму 353,3 тис. грн.

Ці порушення призвели до завищення середньоденної зарплати, зайвої виплати відпускних на 273,3 тис. грн, а також зайвого нарахування єдиного соціального внеску на загальну суму 355,7 тис. грн.

Аудитори виявили й низку інших порушень, що призвели до втрат на суму понад 1 млн грн, зокрема: надання одним із викладачів коледжу недостовірних даних щодо основного місця роботи, що стало підставою зарахування його як основного працівника та нарахування йому заробітної плати за фактично невідпрацьований час; покриття витрат на заробітну плату персоналу за рахунок коштів загального, а не спеціального фонду; відшкодування витрат на відрядження та проїзд без підтвердних документів; нестачу матеріальних цінностей, виявлену за результатами інвентаризації.

За допущені порушення фінансової дисципліни на двох посадових осіб склали протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 КУпАП. Про результати ревізії поінформовали Головне управління Національної поліції та Управління регіонального розвитку, будівництва та архітектури Кіровоградської ОДА.

Нагадуємо про функціонування телефону довіри Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області –   (0522) 24-44-96.

Графік роботи Управління: щодня з 9 до 18 години, у п’ятницю до 16.45. Субота та неділя – вихідні.

Нагадаємо, за два роки Вільшанська сільрада вчинила фінансових порушень на 395 тис. грн.

Читайте також: Обласний тубдиспансер переплачував своїм працівникам

Поширити:

Залишити коментар:

коментар