Роботодавці Кіровоградщини готові платити фахівцям до 30 тисяч гривень

© jobhelp.center

У базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості є 306 вакансій із зарплатнею від 10 до 30 тисяч гривень на місяць.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією обласного центру зайнятості.

Роботодавці потребують таких фахівців: сімейний лікар, головний інженер, верстатник широкого профілю, агроном, економіст, електрозварник ручного зварювання, гірник на геологічних роботах, шеф-кухар, бухгалтер, диспетчер станційний, формувальник залізобетонних виробів та конструкцій, енергетик виробництва, машиніст бетоноукладача та ін.

Що до розподілу за районами, то у Кропивницькому представлено найбільше вакансій із зарплатою понад 10 000 грн – 179,  у Маловисківському районі – 48,  у Світловодському – 44.

10 вакансій у Знам’янському, 8 у Олександрійському, 7 у Голованівському, 3 у Новоукраїнському, 2 у Гайворонському та по 1  у Благовіщенському, Долинському, Новоархангельському, Новомиргородському та Петрівському районах Кіровоградської області.

Якщо Вас зацікавили запропоновані вакансії – звертайтесь до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо, на Кіровоградщині не вистачає 30 сімейних лікарів .

Читайте також: Головний прокурор Кіровоградщини представив двох своїх заступників

Поширити:

Залишити коментар:

коментар