Важливо

Кропивницький серед лідерів у рейтингу міст України

Кропивницький посів другу позицію після Вінниці за зручністю для пасажирів громадського транспорту і сьомим – за комфортністю для автомобілістів. Такий висновок оприлюднила Соціологічна група «Рейтинг» за результатами Всеукраїнського муніципального опитування.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією з офіційного сайту міськради Кропивницького.

Кропивницький також виявився одним із чотирьох обласних центрів, які зберегли позиції у зведеному рейтингу задоволеності мешканців якістю сфер та послуг. Жителі інших 20 міст відчули погіршення у порівнянні з минулим роком.

Зокрема, серед кропивничан зросли індекси задоволеності міськими дорогами, транспортною інфраструктурою, вуличним освітленням, дворами та прибудинковими територіями, розвитком промисловості. На рівні минулого року залишилася оцінка якості торгівельного обслуговування, рівня доступності для людей з інвалідністю, водопостачанням, опалення та вивезення сміття.

У той же час, на думку містян, знизилося задоволення від діяльності поліції, погіршився стан тротуарів, зручність паркування, якість екології і послуг водовідведення.

Нагадаємо, у Кропивницькому ВАЗ виїхав на “зустрічку” і врізався у Ford.

Довідково.

П’яте Всеукраїнське муніципальне опитування провела Соціологічна група «Рейтинг» від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту. Особливістю опитування є всебічний аналіз ставлення мешканців населених пунктів до органів місцевого самоврядування та оцінка якості надання комунальних послуг.

Опитування проводилося у 24 обласних центрах України, що не перебувають під контролем російських чи проросійських сил, включаючи Маріуполь та Сєверодонецьк на Донбасі. Опитування проведено на основі вибірки, яка включала 19200 респондентів. Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар