Важливо

Кропивницькі ультрас підтримали Андрія Антоненка

© Troublemakers & Ultras Action | Facebook

Кропивницькі ультрас “ZirkaVolcano” зробили банер на підтримку ветерана війни на Донбасі, учасника гурту “Riffmaster” Андрія Антоненка, якого звинувачують у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на сторінку Troublemakers & Ultras Action у Facebook.

Як пише “Українська правда“, сьогодні суд відхилив апеляцію Андрія Антоненка і не відпустив його з-під арешту.

“Я, мабуть, тут головна особа, яка зацікавлена в тому, щоб цей ганебний злочин було розкрито, було затримано тих, хто справді винен… Більше за все я хочу повернутись до дітей і служби”, – сказав Андрій Антоненко.

Нагадаємо, 12 грудня, Андрієві Антоненку із гурту Riffmaster зачитали підозру у вбивстві журналіста Павла Шеремета. 24 канал зібрав інформацію про його біографію, творчість та участь в АТО.

Андрій Антоненко був фронтменом гурту спершу “Daz Machine”, а потім свого проєкту “Riffmaster”. Однак музичні виступи відійшли на другий план, адже він вирішив піти на фронт та воювати на Донбасі.

eb3541f8b866ae2141286542b2b8f774.jpg

Біографія Андрія Антоненка

Андрій Антоненко народився 1971 року в Києві. Закінчив музичну школу за класом цимбалів і Культурно-освітнє училище за фахом “диригент самодіяльного хору”, викладач гри на гітарі.

Творчість

У 1989-му заснував треш-метал гурт “Лепрозорій”, потім долучився до музичних гуртів ADEM і DAZ Machine. У складі треш-метал групи ADEM Андрій Антоненко в 1991 році виграв знаменитий рок-фестиваль у Москві та отримав контракт на запис платівки в Лос-Анджелесі.

Виліт було заплановано на 22 серпня 1991 року. Але за три дня до цього в Москві відбувся путч, і група залишилася в Україні.

У 2003 році заснував сольний проєкт Riffmaster: писав тексти і музику, був вокалістом і гітаристом гурту.

Він визначив свій стиль як “rock acoustic hooligans”. 2007-го року вийшов дебютний альбом гурту — “Beautiful Day”, у 2015 – альбом “Котлета по-киевски”.

Найвідоміша пісня Антоненка – “Тихо прийшов, тихо пішов”, її називають неофіційним гімном підрозділу Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Андрій Антоненко на війні

На війну Андрій Антоненко потрапив спершу як артист. У травні 2015 року він разом із солістом гурту “Тартак” Сашком Положинським виступав для бійців. Пізніше він вирішив піти на фронт служити і уклав контракт. Антоненко брав участь у бойових діях, був у “гарячих точках” на Донбасі.

Під час ротацій Антоненко все одно відвідував побратимів, але з гітарою у руках – виконував свої пісні для бійців.

У зоні АТО отримав травму ноги та довгий час перебував у лікарні.

5332d49be7c6f3712c4a59c8575787b0.jpg
Riffmaster Андрій Антоненко під час виступу / фото Оксани Фомічової

Андрій Антоненко – сержант Сил спеціальних операцій ЗСУ.

21 жовтня 2014 року був відзначений за особисту мужність і героїзм, нагороджений орденом “За мужність” III ступеня.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар