Важливо

В Інклюзивно-ресурсний центру № 2 у Кропивницькому шукають вчителя-дефектолога

В Інклюзивно-ресурсний центр №2 у Кропивницькому потрібен вчитель-дефектолог, який має вищу освіту ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”). Вчитель повинен вільно володіти українською мовою, мати три роки стажу, а також фізичний і психічний стан здоров’я, який не перешкоджає виконувати професійні обов’язки.

Про це йдеться на сайті міськради, повідомляє Перша електронна газета.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

  • письмову заяву про участь у конкурсі; резюме (у довільній формі);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію трудової книжки;
  • копію (копії) документа (документів) про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Строк подачі документів: з 15 листопада 2019 року по 06 грудня 2019 року включно. Документи подаються особисто (або поштою) за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 103.

Дата і місце проведення конкурсного відбору: 10 грудня 2019 року, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. № 215.

Додаткову інформацію про проведення конкурсу можна отримати: головний спеціаліст управління освіти Міської ради міста Кропивницького Прудко Наталія Володимирівна, тел. 24-57-49. Е-mail: osvita@krmr.gov.ua.

Нагадаємо, інклюзивно-ресурсний центр №2 відкрили на базі загальноосвітньої школи №29.

Читайте також: Марина Порошенко відвідала Інклюзивно-ресурсний центр у Кропивницькому

Поширити:

Залишити коментар:

коментар